Brasil - Serie A

RB BragantinoRB Bragantino
1x1
America MineiroAmerica Mineiro
Finalizada
Sao PauloSao Paulo
2x0
Sport RecifeSport Recife
Finalizada

World - CONMEBOL Libertadores

PalmeirasPalmeiras
2x1
FlamengoFlamengo
Finalizada

World - World Cup - Women - Qualification Europe

Czech Republic WCzech Republic W
2x2
Netherlands WNetherlands W
Finalizada
England WEngland W
1x0
Austria WAustria W
Finalizada

Inglaterra - Non League Div One - Southern Central

Winchester CityWinchester City
x
Cirencester TownCirencester Town
14:00
AFC TottonAFC Totton
x
Bristol Manor FarmBristol Manor Farm
Adiada
Barnstaple TownBarnstaple Town
x
Willand RoversWilland Rovers
15:00
Cirencester TownCirencester Town
x
Larkhall AthleticLarkhall Athletic
Adiada
Frome TownFrome Town
x
Mangotsfield UnitedMangotsfield United
15:00
Lymington TownLymington Town
x
Paulton RoversPaulton Rovers
15:00
Melksham TownMelksham Town
x
Highworth TownHighworth Town
15:00
SholingSholing
x
Evesham UnitedEvesham United
15:00
SlimbridgeSlimbridge
x
BidefordBideford
15:00
Winchester CityWinchester City
x
Plymouth ParkwayPlymouth Parkway
Adiada

Inglaterra - Non League Div One - Southern SW

Ashford UnitedAshford United
x
VCD AthleticVCD Athletic
15:00
CorinthianCorinthian
x
Chichester CityChichester City
15:00
East Grinstead TownEast Grinstead Town
x
SittingbourneSittingbourne
15:00
Faversham TownFaversham Town
x
Sevenoaks TownSevenoaks Town
15:00
Haywards Heath TownHaywards Heath Town
x
Hastings UnitedHastings United
15:00
Herne BayHerne Bay
x
Burgess Hill TownBurgess Hill Town
15:00
LancingLancing
x
Hythe TownHythe Town
15:00
Phoenix SportsPhoenix Sports
x
Three BridgesThree Bridges
15:00
RamsgateRamsgate
x
Cray Valley PMCray Valley PM
15:00
WhitehawkWhitehawk
x
Whitstable TownWhitstable Town
15:00

Inglaterra - Non League Div One - Isthmian South

Bedfont SportsBedfont Sports
x
Basingstoke TownBasingstoke Town
15:00
BinfieldBinfield
x
Tooting & Mitcham UnitedTooting & Mitcham United
15:00
Chalfont St PeterChalfont St Peter
x
Bracknell TownBracknell Town
15:00
GuernseyGuernsey
x
Chertsey TownChertsey Town
15:00
MarlowMarlow
x
UxbridgeUxbridge
15:00
NorthwoodNorthwood
x
Ashford Town (Middlesex)Ashford Town (Middlesex)
15:00
South ParkSouth Park
x
WhyteleafeWhyteleafe
15:00
Staines TownStaines Town
x
Sutton Common RoversSutton Common Rovers
15:00
Thatcham TownThatcham Town
x
ChipsteadChipstead
15:00
Westfield (Surrey)Westfield (Surrey)
x
Hanwell TownHanwell Town
15:00

Inglaterra - Non League Div One - Isthmian North

AveleyAveley
x
Witham TownWitham Town
15:00
BarkingBarking
x
Stowmarket TownStowmarket Town
15:00
Basildon UnitedBasildon United
x
RomfordRomford
15:00
Dereham TownDereham Town
x
Coggeshall TownCoggeshall Town
15:00
Hashtag UnitedHashtag United
x
Grays AthleticGrays Athletic
15:00
Hullbridge SportsHullbridge Sports
x
AFC SudburyAFC Sudbury
15:00
TilburyTilbury
x
Heybridge SwiftsHeybridge Swifts
15:00

Inglaterra - National League

AltrinchamAltrincham
1x2
SouthendSouthend
Finalizada
EastleighEastleigh
x
Solihull MoorsSolihull Moors
Adiada
GrimsbyGrimsby
x
Boreham WoodBoreham Wood
Adiada
King's Lynn TownKing's Lynn Town
0x1
Aldershot TownAldershot Town
Finalizada
MaidenheadMaidenhead
x
ChesterfieldChesterfield
Adiada
TorquayTorquay
2x3
FC Halifax TownFC Halifax Town
Finalizada
WealdstoneWealdstone
1x4
Stockport CountyStockport County
Finalizada
WokingWoking
1x2
BarnetBarnet
Finalizada
WrexhamWrexham
2x0
BromleyBromley
Finalizada
Yeovil TownYeovil Town
1x1
DoverDover
Finalizada
Notts CountyNotts County
2x1
Dagenham & RedbridgeDagenham & Redbridge
Finalizada

Inglaterra - League Two

CarlisleCarlisle
1x0
WalsallWalsall
Finalizada
Crawley TownCrawley Town
1x2
Mansfield TownMansfield Town
Finalizada
Forest GreenForest Green
2x0
Bristol RoversBristol Rovers
Finalizada
NorthamptonNorthampton
1x0
Leyton OrientLeyton Orient
Finalizada
Port ValePort Vale
2x0
HartlepoolHartlepool
Finalizada
RochdaleRochdale
1x1
Exeter CityExeter City
Finalizada
Salford CitySalford City
2x0
OldhamOldham
Finalizada
ScunthorpeScunthorpe
1x1
BradfordBradford
Finalizada
Sutton UtdSutton Utd
1x0
BarrowBarrow
Finalizada
Swindon TownSwindon Town
1x1
Harrogate TownHarrogate Town
Finalizada
TranmereTranmere
x
StevenageStevenage
Adiada

Inglaterra - Championship

PrestonPreston
1x1
FulhamFulham
Finalizada
BournemouthBournemouth
2x2
CoventryCoventry
Finalizada
BirminghamBirmingham
1x0
BlackpoolBlackpool
Finalizada
HuddersfieldHuddersfield
1x2
MiddlesbroughMiddlesbrough
Finalizada
Hull CityHull City
2x1
MillwallMillwall
Finalizada
LutonLuton
1x2
CardiffCardiff
Finalizada
PeterboroughPeterborough
0x0
BarnsleyBarnsley
Finalizada
Stoke CityStoke City
0x1
BlackburnBlackburn
Finalizada
SwanseaSwansea
2x3
ReadingReading
Finalizada

Inglaterra - League One

AFC WimbledonAFC Wimbledon
2x2
Fleetwood TownFleetwood Town
Finalizada
BoltonBolton
2x2
CheltenhamCheltenham
Finalizada
Burton AlbionBurton Albion
2x0
DoncasterDoncaster
Finalizada
Cambridge UnitedCambridge United
1x2
SunderlandSunderland
Finalizada
GillinghamGillingham
0x1
PortsmouthPortsmouth
Finalizada
MorecambeMorecambe
0x4
Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons
Finalizada
Oxford UnitedOxford United
0x0
RotherhamRotherham
Finalizada
PlymouthPlymouth
1x2
WiganWigan
Finalizada
Sheffield WednesdaySheffield Wednesday
2x2
WycombeWycombe
Finalizada
ShrewsburyShrewsbury
1x0
CharltonCharlton
Finalizada
LincolnLincoln
0x1
Accrington STAccrington ST
Finalizada

Inglaterra - Premier League

ArsenalArsenal
2x0
NewcastleNewcastle
Finalizada
Crystal PalaceCrystal Palace
1x2
Aston VillaAston Villa
Finalizada
LiverpoolLiverpool
4x0
SouthamptonSouthampton
Finalizada
NorwichNorwich
0x0
WolvesWolves
Finalizada
BrightonBrighton
0x0
LeedsLeeds
Finalizada

Inglaterra - FA Trophy

YorkYork
1x0
Blyth SpartansBlyth Spartans
Finalizada
Warrington TownWarrington Town
1x1
Morpeth TownMorpeth Town
Finalizada
Curzon AshtonCurzon Ashton
2x1
ChesterChester
Finalizada
RadcliffeRadcliffe
5x1
TamworthTamworth
Finalizada
AFC FyldeAFC Fylde
1x0
GatesheadGateshead
Finalizada
Gloucester CityGloucester City
3x0
Kettering TownKettering Town
Finalizada
Needham MarketNeedham Market
3x1
Welwyn Garden CityWelwyn Garden City
Finalizada
HerefordHereford
1x1
Kidderminster HarriersKidderminster Harriers
Finalizada
Bishop's StortfordBishop's Stortford
5x1
LeistonLeiston
Finalizada
LeamingtonLeamington
0x3
Alfreton TownAlfreton Town
Finalizada
BraintreeBraintree
3x1
Potters Bar TownPotters Bar Town
Finalizada
Chelmsford CityChelmsford City
1x2
CheshuntCheshunt
Finalizada
Oxford CityOxford City
1x4
St Albans CitySt Albans City
Finalizada
Felixstowe & Walton UtdFelixstowe & Walton Utd
0x4
AFC Telford UnitedAFC Telford United
Finalizada
Brackley TownBrackley Town
1x2
Boston UnitedBoston United
Finalizada
Hemel Hempstead TownHemel Hempstead Town
1x1
StourbridgeStourbridge
Finalizada
Hungerford TownHungerford Town
3x2
Welling UnitedWelling United
Finalizada
Cray WanderersCray Wanderers
2x2
Ebbsfleet UnitedEbbsfleet United
Finalizada
Hanwell TownHanwell Town
0x2
Enfield TownEnfield Town
Finalizada
Slough TownSlough Town
1x0
Havant & WvilleHavant & Wville
Finalizada
BinfieldBinfield
2x3
Truro CityTruro City
Finalizada
Bath CityBath City
0x0
DartfordDartford
Finalizada
Concord RangersConcord Rangers
0x5
AFC TottonAFC Totton
Finalizada
Plymouth ParkwayPlymouth Parkway
1x0
Hampton & RichmondHampton & Richmond
Finalizada
Canvey IslandCanvey Island
0x1
Tonbridge AngelsTonbridge Angels
Finalizada
Eastbourne BoroughEastbourne Borough
2x1
Tiverton TownTiverton Town
Finalizada
Brentwood TownBrentwood Town
1x2
Dulwich HamletDulwich Hamlet
Finalizada
Chippenham TownChippenham Town
0x1
UxbridgeUxbridge
Finalizada
Maidstone UtdMaidstone Utd
1x1
Billericay TownBillericay Town
Finalizada
Wimborne TownWimborne Town
1x2
Larkhall AthleticLarkhall Athletic
Finalizada
WorthingWorthing
0x2
Dorking WanderersDorking Wanderers
Finalizada
Hartley WintneyHartley Wintney
0x2
Folkestone InvictaFolkestone Invicta
Finalizada

Inglaterra - Non League Premier - Southern

Metropolitan PoliceMetropolitan Police
1x0
Yate TownYate Town
Finalizada
Beaconsfield TownBeaconsfield Town
2x2
Chesham UnitedChesham United
Finalizada
Gosport BoroughGosport Borough
1x3
Swindon SupermarineSwindon Supermarine
Finalizada
HendonHendon
3x1
Walton CasualsWalton Casuals
Finalizada
Kings LangleyKings Langley
2x1
Hayes & Yeading UnitedHayes & Yeading United
Finalizada
Merthyr TownMerthyr Town
x
Wimborne TownWimborne Town
Adiada
SalisburySalisbury
x
Tiverton TownTiverton Town
Adiada
Taunton TownTaunton Town
1x1
Poole TownPoole Town
Finalizada
Truro CityTruro City
x
Yate TownYate Town
Adiada
Weston-super-MareWeston-super-Mare
1x0
Dorchester TownDorchester Town
Finalizada

Inglaterra - Non League Premier - Northern

Bamber BridgeBamber Bridge
1x0
Basford UnitedBasford United
Finalizada
BuxtonBuxton
x
Witton AlbionWitton Albion
Adiada
United of ManchesterUnited of Manchester
2x0
Mickleover SportsMickleover Sports
Finalizada
Gainsborough TrinityGainsborough Trinity
x
Hyde UnitedHyde United
Adiada
Nantwich TownNantwich Town
x
Lancaster CityLancaster City
Adiada
Stafford RangersStafford Rangers
x
South ShieldsSouth Shields
Adiada
Whitby TownWhitby Town
x
Grantham TownGrantham Town
Adiada

Inglaterra - Non League Premier - Isthmian

HorshamHorsham
2x1
MargateMargate
Finalizada
Bognor Regis TownBognor Regis Town
1x2
AFC HornchurchAFC Hornchurch
Finalizada
Corinthian-CasualsCorinthian-Casuals
0x0
Brightlingsea RegentBrightlingsea Regent
Finalizada
MersthamMerstham
2x2
East Thurrock UnitedEast Thurrock United
Finalizada
Wingate & FinchleyWingate & Finchley
1x1
LewesLewes
Finalizada
Carshalton AthleticCarshalton Athletic
3x3
LeatherheadLeatherhead
Finalizada

Inglaterra - Premier League 2 Division One

Manchester Utd U23Manchester Utd U23
1x2
Crystal Palace U23Crystal Palace U23
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Nordost-Süd

Bischofswerdaer FVBischofswerdaer FV
x
An der Fahner HöheAn der Fahner Höhe
Adiada
Blau-Weiß ZorbauBlau-Weiß Zorbau
x
Oberlausitz NeugersdorfOberlausitz Neugersdorf
Adiada
FC GrimmaFC Grimma
x
International LeipzigInternational Leipzig
Adiada
PlauenPlauen
x
Carl Zeiss Jena IICarl Zeiss Jena II
Adiada
MartinrodaMartinroda
x
ArnstadtArnstadt
Adiada

Alemanha - Regionalliga - Nord

Weiche FlensburgWeiche Flensburg
x
Teutonia OttensenTeutonia Ottensen
Adiada
Atlas DelmenhorstAtlas Delmenhorst
1x1
Schwarz-Weiß RehdenSchwarz-Weiß Rehden
Finalizada
VfB LubeckVfB Lubeck
2x1
Eintracht NorderstedtEintracht Norderstedt
Finalizada

Alemanha - Regionalliga - Bayern

Rain / LechRain / Lech
x
IllertissenIllertissen
Adiada
BayreuthBayreuth
5x2
Nürnberg IINürnberg II
Finalizada
FC Schweinfurt 05FC Schweinfurt 05
2x2
Wacker BurghausenWacker Burghausen
Finalizada
Viktoria AschaffenburgViktoria Aschaffenburg
0x2
AubstadtAubstadt
Finalizada
BuchbachBuchbach
x
Greuther Fürth IIGreuther Fürth II
Adiada
PipinsriedPipinsried
0x2
EichstättEichstätt
Finalizada

Alemanha - Regionalliga - West

Bonner SCBonner SC
2x2
Rot Weiss AhlenRot Weiss Ahlen
Finalizada
Lippstadt 08Lippstadt 08
1x2
Rot-weiss OberhausenRot-weiss Oberhausen
Finalizada
HombergHomberg
1x3
Köln IIKöln II
Finalizada
Fortuna KolnFortuna Koln
2x1
Borussia M'gladbach IIBorussia M'gladbach II
Finalizada
Wuppertaler SVWuppertaler SV
2x1
Sportfreunde LotteSportfreunde Lotte
Finalizada
StraelenStraelen
0x0
Wegberg-BeeckWegberg-Beeck
Finalizada
Rot-weiss EssenRot-weiss Essen
1x0
SV RodinghausenSV Rodinghausen
Finalizada

Alemanha - Regionalliga - SudWest

BalingenBalingen
4x0
Schott MainzSchott Mainz
Finalizada
VfR AalenVfR Aalen
4x3
FSV Mainz 05 IIFSV Mainz 05 II
Finalizada
FC GießenFC Gießen
1x1
FC Astoria WalldorfFC Astoria Walldorf
Finalizada
Stuttgart IIStuttgart II
2x0
TuS RW KoblenzTuS RW Koblenz
Finalizada
FSV FrankfurtFSV Frankfurt
0x0
SSV ULM 1846SSV ULM 1846
Finalizada
Bahlinger SCBahlinger SC
4x0
PirmasensPirmasens
Finalizada

Alemanha - Regionalliga - Nordost

LuckenwaldeLuckenwalde
x
Lokomotive LeipzigLokomotive Leipzig
Adiada
SV Babelsberg 03SV Babelsberg 03
0x2
ZFC MeuselwitzZFC Meuselwitz
Finalizada
BSG Chemie LeipzigBSG Chemie Leipzig
1x2
Energie CottbusEnergie Cottbus
Finalizada

Alemanha - U19 Bundesliga

Bochum U19Bochum U19
0x0
Arminia Bielefeld U19Arminia Bielefeld U19
Finalizada
St. Pauli U19St. Pauli U19
x
Magdeburg U19Magdeburg U19
Adiada
Energie Cottbus U19Energie Cottbus U19
x
Hannover 96 U19Hannover 96 U19
10:00
Eimsbütteler TV U19Eimsbütteler TV U19
0x2
Dynamo Dresden U19Dynamo Dresden U19
Finalizada
Holstein Kiel U19Holstein Kiel U19
x
Wolfsburg U19Wolfsburg U19
10:00
Unterhaching U19Unterhaching U19
x
Darmstadt 98 U19Darmstadt 98 U19
10:00
Hoffenheim U19Hoffenheim U19
2x2
Stuttgart U19Stuttgart U19
Finalizada
RW Oberhausen U19RW Oberhausen U19
1x0
Paderborn U19Paderborn U19
Finalizada
Nürnberg U19Nürnberg U19
2x2
Augsburg U19Augsburg U19
Finalizada
Ingolstadt U19Ingolstadt U19
3x2
Heidenheim U19Heidenheim U19
Finalizada
Chemnitzer FC U19Chemnitzer FC U19
x
Viktoria Berlin U19Viktoria Berlin U19
Adiada
Hamburger SV U19Hamburger SV U19
5x1
Union Berlin U19Union Berlin U19
Finalizada
Carl Zeiss Jena U19Carl Zeiss Jena U19
0x2
Hertha BSC U19Hertha BSC U19
Finalizada
Kaiserslautern U19Kaiserslautern U19
5x3
Stuttgarter K'rs U19Stuttgarter K'rs U19
Finalizada

Alemanha - Liga 3

FC Wurzburger KickersFC Wurzburger Kickers
1x3
SV MeppenSV Meppen
Finalizada
HavelseHavelse
2x3
TSV 1860 MunichTSV 1860 Munich
Finalizada
Borussia Dortmund IIBorussia Dortmund II
0x0
FC KaiserslauternFC Kaiserslautern
Finalizada
FC SaarbruckenFC Saarbrucken
2x0
Viktoria BerlinViktoria Berlin
Finalizada
SV WehenSV Wehen
0x0
VerlVerl
Finalizada
FC MagdeburgFC Magdeburg
2x0
Eintracht BraunschweigEintracht Braunschweig
Finalizada

Alemanha - Bundesliga 1

VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
1x3
Borussia DortmundBorussia Dortmund
Finalizada
Hertha BerlinHertha Berlin
1x1
FC AugsburgFC Augsburg
Finalizada
FC KolnFC Koln
4x1
Borussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach
Finalizada
VfL BOCHUMVfL BOCHUM
2x1
SC FreiburgSC Freiburg
Finalizada
SpVgg Greuther FurthSpVgg Greuther Furth
3x6
1899 Hoffenheim1899 Hoffenheim
Finalizada
Bayern MunichBayern Munich
1x0
Arminia BielefeldArminia Bielefeld
Finalizada

Alemanha - Bundesliga 2

FC Schalke 04FC Schalke 04
5x2
SV SandhausenSV Sandhausen
Finalizada
Karlsruher SCKarlsruher SC
4x0
Hannover 96Hannover 96
Finalizada
Erzgebirge AUEErzgebirge AUE
1x2
SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
Finalizada
Holstein KielHolstein Kiel
2x1
Werder BremenWerder Bremen
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Hamburg

Meiendorfer SVMeiendorfer SV
2x4
PalomaPaloma
Finalizada
LohbrüggeLohbrügge
x
Hamm UnitedHamm United
Adiada

Alemanha - Oberliga - Niedersachsen

Hagen / ​UthledeHagen / ​Uthlede
x
TB UphusenTB Uphusen
Adiada
Rotenburger SVRotenburger SV
0x4
VfL OldenburgVfL Oldenburg
Finalizada
Kickers EmdenKickers Emden
x
BersenbrückBersenbrück
Adiada
WolfenbuttelWolfenbuttel
1x2
FT BraunschweigFT Braunschweig
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar

TuS KoblenzTuS Koblenz
0x2
KarbachKarbach
Finalizada
SalmrohrSalmrohr
3x1
Kaiserslautern IIKaiserslautern II
Finalizada
FV Engers 07FV Engers 07
3x1
GonsenheimGonsenheim
Finalizada
Alemannia WaldalgesheimAlemannia Waldalgesheim
3x3
Eintracht TrierEintracht Trier
Finalizada
DiefflenDiefflen
2x1
SpeyerSpeyer
Finalizada
Wormatia WormsWormatia Worms
x
DudenhofenDudenhofen
Adiada
Hertha WiesbachHertha Wiesbach
4x1
JägersburgJägersburg
Finalizada
Elversberg IIElversberg II
2x3
MechtersheimMechtersheim
Finalizada
EmmelshausenEmmelshausen
1x0
Hassia BingenHassia Bingen
Finalizada
Mülheim-KärlichMülheim-Kärlich
3x1
EisbachtalEisbachtal
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Schleswig-Holstein

Union NeumünsterUnion Neumünster
x
PansdorfPansdorf
Adiada
AltenholzAltenholz
x
Inter Türkspor KielInter Türkspor Kiel
Adiada
Oldenburger SVOldenburger SV
2x4
Lübeck IILübeck II
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Bremen

Blumenthaler SVBlumenthaler SV
1x5
Union BremenUnion Bremen
Finalizada
Brinkumer SVBrinkumer SV
2x0
Aumund-VegesackAumund-Vegesack
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Baden-Württemberg

Neckarsulmer SUNeckarsulmer SU
0x1
CFR PforzheimCFR Pforzheim
Finalizada
FV RavensburgFV Ravensburg
1x0
BissingenBissingen
Finalizada
BacknangBacknang
1x2
Göppinger SVGöppinger SV
Finalizada
SGV FreibergSGV Freiberg
7x1
FC NottingenFC Nottingen
Finalizada
Stuttgarter KickersStuttgarter Kickers
x
Sportfreunde DorfmerkingenSportfreunde Dorfmerkingen
Adiada
ReutlingenReutlingen
3x1
Lörrach-BrombachLörrach-Brombach
Finalizada
Astoria Walldorf IIAstoria Walldorf II
1x6
OberachernOberachern
Finalizada
SV LinxSV Linx
2x1
IlshofenIlshofen
Finalizada
FC 08 VillingenFC 08 Villingen
x
BruchsalBruchsal
Adiada

Alemanha - Oberliga - Hessen

Barockstadt Fulda-Lehn.Barockstadt Fulda-Lehn.
0x2
NeuhofNeuhof
Finalizada
Bayern AlzenauBayern Alzenau
1x3
Eintracht StadtallendorfEintracht Stadtallendorf
Finalizada
Hanau 93Hanau 93
0x2
FernwaldFernwald
Finalizada
Buchonia FliedenBuchonia Flieden
x
BaunatalBaunatal
Adiada
FC 1906 ErlenseeFC 1906 Erlensee
6x0
SV SteinbachSV Steinbach
Finalizada
Viktoria GriesheimViktoria Griesheim
1x2
DietkirchenDietkirchen
Finalizada

Alemanha - Oberliga - Nordost-Nord

Torgelower SV GreifTorgelower SV Greif
x
MSV NeuruppinMSV Neuruppin
Adiada
LudwigsfeldeLudwigsfelde
x
Hansa Rostock IIHansa Rostock II
Adiada
Mecklenburg SchwerinMecklenburg Schwerin
x
Greifswalder FCGreifswalder FC
Adiada
RSV EintrachtRSV Eintracht
x
FC Lok StendalFC Lok Stendal
Adiada

Alemanha - Oberliga - Niederrhein

SC VelbertSC Velbert
0x3
SF BaumbergSF Baumberg
Finalizada

Itália - Serie B

AlessandriaAlessandria
1x0
CremoneseCremonese
Finalizada
AscoliAscoli
1x1
MonzaMonza
Finalizada
BeneventoBenevento
4x0
RegginaReggina
Finalizada
FrosinoneFrosinone
2x2
PordenonePordenone
Finalizada
Nuova CosenzaNuova Cosenza
0x1
SpalSpal
Finalizada
BresciaBrescia
0x1
PisaPisa
Finalizada
PerugiaPerugia
1x1
CittadellaCittadella
Finalizada

Itália - Serie A

EmpoliEmpoli
2x1
FiorentinaFiorentina
Finalizada
SampdoriaSampdoria
3x1
VeronaVerona
Finalizada
JuventusJuventus
0x1
AtalantaAtalanta
Finalizada
VeneziaVenezia
0x2
InterInter
Finalizada

Itália - Serie D - Girone G

CarboniaCarbonia
0x3
Team Nuova FloridaTeam Nuova Florida
Finalizada

Itália - Campionato Primavera - 2

Perugia U19Perugia U19
2x2
Frosinone U19Frosinone U19
Finalizada
Pisa U19Pisa U19
2x1
Crotone U19Crotone U19
Finalizada
Salernitana U19Salernitana U19
0x4
Spezia U19Spezia U19
Finalizada
Parma U19Parma U19
3x1
Udinese U19Udinese U19
Finalizada
Ascoli U19Ascoli U19
2x0
Reggina U19Reggina U19
Finalizada
Alessandria U19Alessandria U19
1x3
Virtus Entella U19Virtus Entella U19
Finalizada
Como U19Como U19
0x1
Reggiana U19Reggiana U19
Finalizada
Cremonese U19Cremonese U19
4x1
Cittadella U19Cittadella U19
Finalizada
Vicenza U19Vicenza U19
2x0
Monza U19Monza U19
Finalizada
Pordenone U19Pordenone U19
1x1
Venezia U19Venezia U19
Finalizada
Lazio U19Lazio U19
0x1
Benevento U19Benevento U19
Finalizada

Itália - Serie C

OlbiaOlbia
2x0
PontederaPontedera
Finalizada
CataniaCatania
2x1
PotenzaPotenza
Finalizada
FeralpisaloFeralpisalo
6x0
PergolettesePergolettese
Finalizada
Robur SienaRobur Siena
1x3
GrossetoGrosseto
Finalizada
BariBari
3x1
LatinaLatina
Finalizada
Città di CampobassoCittà di Campobasso
2x2
Virtus FrancavillaVirtus Francavilla
Finalizada
SS MonopoliSS Monopoli
1x0
PaganesePaganese
Finalizada

Itália - Campionato Primavera - 1

Bologna U19Bologna U19
1x3
Atalanta U19Atalanta U19
Finalizada
Verona U19Verona U19
1x4
Torino U19Torino U19
Finalizada
Juventus U19Juventus U19
2x2
Roma U19Roma U19
Finalizada
SPAL U19SPAL U19
0x5
Sassuolo U19Sassuolo U19
Finalizada

França - Ligue 1

LilleLille
1x1
NantesNantes
Finalizada
NiceNice
0x1
MetzMetz
Finalizada

França - Coupe de France

Cannet RochevilleCannet Rocheville
1x1
Bastia-BorgoBastia-Borgo
Finalizada
J3 AmillyJ3 Amilly
0x5
QuevillyQuevilly
Finalizada
LavalLaval
1x1
Le MansLe Mans
Finalizada
Canet RoussillonCanet Roussillon
1x1
Saint-DenisSaint-Denis
Finalizada
Soleil BischheimSoleil Bischheim
0x1
NancyNancy
Finalizada
Morteau MontlebonMorteau Montlebon
0x2
DijonDijon
Finalizada
ChambéryChambéry
4x6
AuxerreAuxerre
Finalizada
Montchat LyonMontchat Lyon
0x3
SochauxSochaux
Finalizada
AubagneAubagne
2x2
NimesNimes
Finalizada
Amiens ACAmiens AC
1x1
Feignies-AulnoyeFeignies-Aulnoye
Finalizada
Cite 6Cite 6
1x4
ValenciennesValenciennes
Finalizada
GuingampGuingamp
1x0
Stade BriochinStade Briochin
Finalizada
BiesheimBiesheim
0x1
ThaonThaon
Finalizada
MulhouseMulhouse
1x3
Lyon DuchereLyon Duchere
Finalizada
AndrézieuxAndrézieux
3x0
GrenobleGrenoble
Finalizada
CannesCannes
1x1
RodezRodez
Finalizada
Club FranciscainClub Franciscain
x
CholetCholet
Adiada
SarrebourgSarrebourg
1x3
CreteilCreteil
Finalizada
VénissieuxVénissieux
1x1
Moulins-Yzeure Foot 03Moulins-Yzeure Foot 03
Finalizada
BergeracBergerac
4x0
Stade BordelaisStade Bordelais
Finalizada
Toulouse MétropoleToulouse Métropole
0x0
Montauban TGMontauban TG
Finalizada
CambraiCambrai
1x4
AmiensAmiens
Finalizada
Gazelec FC AjaccioGazelec FC Ajaccio
1x2
RED Star FC 93RED Star FC 93
Finalizada
Linas-MontlheryLinas-Montlhery
1x1
Évreux 27Évreux 27
Finalizada
Dinan LéhonDinan Léhon
2x2
Saint-MaloSaint-Malo
Finalizada
Ergué-GabericErgué-Gaberic
1x2
VannesVannes
Finalizada
Paris FCParis FC
14x0
CSC CayenneCSC Cayenne
Finalizada
Chambly Thelle FCChambly Thelle FC
0x0
BeauvaisBeauvais
Finalizada
PoitiersPoitiers
1x1
OrleansOrleans
Finalizada

França - National 3 - Group M

MontluçonMontluçon
x
VaulxVaulx
17:00
Ain SudAin Sud
x
Moulins FootballMoulins Football
17:00

França - National 3 - Group K

Brest IIBrest II
x
Rennes IIRennes II
17:00

França - National 3 - Group F

Sarre UnionSarre Union
x
Nancy IINancy II
16:00

França - National 3 - Group D

CorteCorte
x
CannesCannes
Adiada
Rousset-Ste VictoireRousset-Ste Victoire
x
Furiani-AglianiFuriani-Agliani
15:30
Nice IINice II
x
Cannet RochevilleCannet Rocheville
Adiada
IstresIstres
x
Athletico MarseilleAthletico Marseille
17:00
Gazelec FC AjaccioGazelec FC Ajaccio
x
Ajaccio IIAjaccio II
Adiada

França - National 3 - Group B

Pouzauges RéaumurPouzauges Réaumur
x
Vendée FontenayVendée Fontenay
17:00
Laval IILaval II
x
SautronSautron
17:00
SabléSablé
x
ChangéChangé
17:00
Le Poiré sur VieLe Poiré sur Vie
x
USSA VertouUSSA Vertou
17:00
Le Mans IILe Mans II
x
ChallansChallans
17:00
La ChâtaigneraieLa Châtaigneraie
x
SaumurSaumur
17:00

França - National 3 - Group A

BayonneBayonne
x
LibourneLibourne
17:00
Bordeaux IIBordeaux  II
x
Anglet GenetsAnglet Genets
17:00
BressuireBressuire
x
Tartas-St YaguenTartas-St Yaguen
18:00
ChâtelleraultChâtellerault
x
Lège-Cap-FerretLège-Cap-Ferret
18:00

França - National 2 - Group C

MarignaneMarignane
x
MartiguesMartigues
Adiada

França - National 2 - Group B

SchiltigheimSchiltigheim
2x2
BelfortBelfort
Finalizada

Espanha - Primera División RFEF - Group 2

LinenseLinense
1x2
Villarreal IIVillarreal II
Finalizada
Barcelona BBarcelona B
0x2
San Fernando CDSan Fernando CD
Finalizada
AlcoyanoAlcoyano
2x0
CornellàCornellà
Finalizada
SabadellSabadell
0x1
FC AndorraFC Andorra
Finalizada
CastellónCastellón
2x1
Real Betis IIReal Betis II
Finalizada

Espanha - Primera División RFEF - Group 1

SS ReyesSS Reyes
1x0
Racing FerrolRacing Ferrol
Finalizada
BadajozBadajoz
2x2
SD LogroñésSD Logroñés
Finalizada
Racing SantanderRacing Santander
1x1
Unionistas de SalamancaUnionistas de Salamanca
Finalizada
Real UniónReal Unión
2x0
ZamoraZamora
Finalizada

Espanha - Segunda Division

BurgosBurgos
3x0
MalagaMalaga
Finalizada
Sporting GijonSporting Gijon
1x1
FuenlabradaFuenlabrada
Finalizada
AlmeriaAlmeria
0x0
HuescaHuesca
Finalizada
ValladolidValladolid
2x0
FC CartagenaFC Cartagena
Finalizada

Espanha - La Liga

AlavesAlaves
1x2
Celta VigoCelta Vigo
Finalizada
ValenciaValencia
1x1
Rayo VallecanoRayo Vallecano
Finalizada
MallorcaMallorca
0x0
GetafeGetafe
Finalizada
VillarrealVillarreal
1x3
BarcelonaBarcelona
Finalizada

Espanha - Segunda División RFEF - Group 5

Granada IIGranada II
1x1
Atlético PulpileñoAtlético Pulpileño
Finalizada
MarchamaloMarchamalo
1x7
Levante IILevante II
Finalizada
Mancha RealMancha Real
0x3
La NucíaLa Nucía
Finalizada
ÁguilasÁguilas
0x1
EldenseEldense
Finalizada

Espanha - Segunda División RFEF - Group 4

MontijoMontijo
x
CD CoriaCD Coria
16:00
CordobaCordoba
3x0
Mérida ADMérida AD
Finalizada
Don BenitoDon Benito
2x3
Cádiz IICádiz II
Finalizada
CacereñoCacereño
0x1
VillanovenseVillanovense
Finalizada

Espanha - Segunda División RFEF - Group 3

Huesca IIHuesca II
0x0
TeruelTeruel
Finalizada
BreaBrea
2x0
TarazonaTarazona
Finalizada
EjeaEjea
0x0
EbroEbro
Finalizada

Espanha - Segunda División RFEF - Group 2

UD Logroñés IIUD Logroñés II
1x2
Racing Santander IIRacing Santander II
Finalizada
MutilveraMutilvera
2x1
CayónCayón
Finalizada
San JuanSan Juan
x
Arenas GetxoArenas Getxo
Adiada
LaredoLaredo
2x3
Racing RiojaRacing Rioja
Finalizada
NáxaraNáxara
1x2
Osasuna IIOsasuna II
Finalizada
GernikaGernika
0x2
Sestao RiverSestao River
Finalizada
Real Sociedad IIIReal Sociedad III
2x2
Burgos PromesasBurgos Promesas
Finalizada
IzarraIzarra
3x1
Peña SportPeña Sport
Finalizada

Espanha - Segunda División RFEF - Group 1

CompostelaCompostela
3x2
Real AvilésReal Avilés
Finalizada
Cristo AtléticoCristo Atlético
3x0
CearesCeares
Finalizada
BergantiñosBergantiños
0x0
CoruxoCoruxo
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 18

Albacete IIAlbacete II
0x1
ConquenseConquense
Finalizada
Hogar AlcarreñoHogar Alcarreño
0x3
AlmansaAlmansa
Finalizada
TarancónTarancón
3x1
VillacañasVillacañas
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 16

AgoncilloAgoncillo
0x1
La CalzadaLa Calzada
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 15

CortesCortes
1x1
Avance EzcabarteAvance Ezcabarte
Finalizada
Beti KozkorBeti Kozkor
2x0
Valle EgüésValle Egüés
Finalizada
HuarteHuarte
4x2
PamplonaPamplona
Finalizada
TxantreaTxantrea
2x1
GaresGares
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 12

Unión VieraUnión Viera
1x0
Gran TarajalGran Tarajal
Finalizada
ArucasArucas
1x0
Las Palmas IIILas Palmas III
Finalizada
Unión Sur YaizaUnión Sur Yaiza
3x1
Santa ÚrsulaSanta Úrsula
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 11

Rotlet MolinarRotlet Molinar
3x0
SóllerSóller
Finalizada
FelanitxFelanitx
3x0
CollerenseCollerense
Finalizada
ManacorManacor
4x0
ServerenseServerense
Finalizada
Inter IbizaInter Ibiza
1x0
ConstànciaConstància
Finalizada
Son VeriSon Veri
1x2
Mallorca IIMallorca II
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 10

GerenaGerena
0x1
RotaRota
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 9

IntergymIntergym
0x2
Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 8

Mirandés IIMirandés II
2x3
Real ÁvilaReal Ávila
Finalizada
La Virgen del CaminoLa Virgen del Camino
x
AlmazánAlmazán
Adiada
UD Santa MartaUD Santa Marta
0x2
ArandinaArandina
Finalizada
Colegios DiocesanosColegios Diocesanos
1x0
BembibreBembibre
Finalizada
Atlético AstorgaAtlético Astorga
1x2
GuijueloGuijuelo
Finalizada
Numancia IINumancia II
2x2
RibertRibert
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 6

AtzenetaAtzeneta
0x0
RodaRoda
Finalizada
BenigànimBenigànim
0x3
SaguntinoSaguntino
Finalizada
Jove EspañolJove Español
1x2
Villarreal IIIVillarreal III
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 5

VilafrancaVilafranca
1x0
GranollersGranollers
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 4

Aurrerá OndarroaAurrerá Ondarroa
0x3
PortugaletePortugalete
Finalizada
BeasainBeasain
0x1
BasconiaBasconia
Finalizada
Pasaia KEPasaia KE
1x3
San IgnacioSan Ignacio
Finalizada
Amurrio ClubAmurrio Club
0x2
TolosaTolosa
Finalizada
Lagun OnakLagun Onak
1x0
UrdulizUrduliz
Finalizada
VitoriaVitoria
1x1
LeioaLeioa
Finalizada
DeustoDeusto
3x0
AnaitasunaAnaitasuna
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 3

CartesCartes
1x1
Gimnástica TorrelavegaGimnástica Torrelavega
Finalizada
BarredaBarreda
0x2
TorinaTorina
Finalizada
CastroCastro
0x2
EscobedoEscobedo
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 2

RocesRoces
0x0
UrracaUrraca
Finalizada

Espanha - Tercera División RFEF - Group 1

Atlético ArnoiaAtlético Arnoia
x
Ourense CFOurense CF
Adiada
Rápido BouzasRápido Bouzas
3x1
ViveiroViveiro
Finalizada

Portugal - Primeira Liga

FamalicaoFamalicao
0x3
PortimonensePortimonense
Finalizada
AroucaArouca
2x1
BoavistaBoavista
Finalizada
BelenensesBelenenses
0x7
BenficaBenfica
Finalizada

Portugal - Liga de Honra

ChavesChaves
0x1
MafraMafra
Finalizada
VarzimVarzim
0x2
PenafielPenafiel
Finalizada
Academico ViseuAcademico Viseu
0x0
VilafranquenseVilafranquense
Finalizada

Portugal - Liga 3

Oriental DragonOriental Dragon
1x1
Vitoria SetubalVitoria Setubal
Finalizada
São João VerSão João Ver
1x0
SanjoanenseSanjoanense
Finalizada
AlvercaAlverca
0x1
CaldasCaldas
Finalizada
PevidemPevidem
0x1
Lusitânia LourosaLusitânia Lourosa
Finalizada
SC Braga BSC Braga B
0x1
AnadiaAnadia
Finalizada
Felgueiras 1932Felgueiras 1932
2x1
OliveirenseOliveirense
Finalizada

Portugal - Liga Revelação U23

Famalicão U23Famalicão U23
2x0
Vitória Guimarães U23Vitória Guimarães U23
Finalizada
Vizela U23Vizela U23
2x1
Académica U23Académica U23
Finalizada
Sporting Braga U23Sporting Braga U23
3x0
Leixões U23Leixões U23
Finalizada
Farense U23Farense U23
2x3
Benfica U23Benfica U23
Finalizada

Netherlands - Tweede Divisie

GVVV VeenendaalGVVV Veenendaal
1x0
AFC AmsterdamAFC Amsterdam
Finalizada
GVVV VeenendaalGVVV Veenendaal
x
IjsselmeervogelsIjsselmeervogels
Adiada
AFC AmsterdamAFC Amsterdam
x
ASWHASWH
Adiada
Kozakken BoysKozakken Boys
2x2
SVV ScheveningenSVV Scheveningen
Finalizada
SpakenburgSpakenburg
2x0
Koninklijke HFCKoninklijke HFC
Finalizada
HHCHHC
2x1
NoordwijkNoordwijk
Finalizada
Volendam IIVolendam II
4x0
TECTEC
Finalizada
Sparta Rotterdam IISparta Rotterdam II
3x1
Quick BoysQuick Boys
Finalizada
KatwijkKatwijk
2x0
Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis
Finalizada
Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys
4x1
De TreffersDe Treffers
Finalizada

Netherlands - Eerste Divisie

NAC BredaNAC Breda
1x0
Helmond SportHelmond Sport
Finalizada

Netherlands - Eredivisie

Fortuna SittardFortuna Sittard
1x4
GroningenGroningen
Finalizada
PEC ZwollePEC Zwolle
0x0
WaalwijkWaalwijk
Finalizada
Willem IIWillem II
0x1
GO Ahead EaglesGO Ahead Eagles
Finalizada

Netherlands - U18 Divisie 1

Heerenveen U18Heerenveen U18
2x0
Utrecht U18Utrecht U18
Finalizada
PSV U18PSV U18
x
Ajax U18Ajax U18
Adiada
AZ U18AZ U18
2x3
Feyenoord U18Feyenoord U18
Finalizada

Netherlands - U21 Divisie 1

NAC U21NAC U21
x
Heerenveen U21Heerenveen U21
13:45
Groningen U21Groningen U21
x
Almere City IIAlmere City II
14:00
ADO Den Haag IIADO Den Haag II
x
Feyenoord U21Feyenoord U21
14:00
Twente / Heracles U21Twente / Heracles U21
x
NEC U21NEC U21
14:15

Netherlands - Derde Divisie - Saturday

StaphorstStaphorst
x
DovoDovo
Adiada
Excelsior '31Excelsior '31
3x0
ACVACV
Finalizada
Harkemase BoysHarkemase Boys
2x3
Sparta NijkerkSparta Nijkerk
Finalizada
GOESGOES
x
FC LisseFC Lisse
Adiada
BarendrechtBarendrecht
x
DVS 33 ErmeloDVS 33 Ermelo
Adiada
Ajax AmateursAjax Amateurs
3x6
VVOGVVOG
Finalizada
Sportlust '46Sportlust '46
2x1
HoekHoek
Finalizada
Ter LeedeTer Leede
3x1
SteDoCoSteDoCo
Finalizada
VvsbVvsb
1x2
HSV ODIN 59HSV ODIN 59
Finalizada

Turquia - 3. Lig - Group 3

Mardin BBMardin BB
3x0
CeyhansporCeyhanspor
Finalizada
İçel İdmanyurdu Sporİçel İdmanyurdu Spor
0x0
TepeciksporTepecikspor
Finalizada
EroksporErokspor
2x2
Karaköprü BelediyesporKaraköprü Belediyespor
Finalizada

Turquia - 3. Lig - Group 2

Altındağ BelediyesisporAltındağ Belediyesispor
1x0
ÇarşambasporÇarşambaspor
Finalizada
KestelsporKestelspor
2x1
68 Aksaray Belediyespor68 Aksaray Belediyespor
Finalizada

Turquia - 3. Lig - Group 1

ÇatalcasporÇatalcaspor
1x1
Bergama BelediyesporBergama Belediyespor
Finalizada
ElazığsporElazığspor
2x2
KütahyasporKütahyaspor
Finalizada

Turquia - TFF 2. Lig

Utaş UşaksporUtaş Uşakspor
x
EskişehirsporEskişehirspor
10:00
Kırşehir BelediyesporKırşehir Belediyespor
1x1
Ankara DemirsporAnkara Demirspor
Finalizada
Akhisar BelediyeAkhisar Belediye
2x2
ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor
Finalizada
Isparta 32 SporIsparta 32 Spor
1x1
KırklarelisporKırklarelispor
Finalizada
Buca FKBuca FK
2x0
Zonguldak KömürsporZonguldak Kömürspor
Finalizada
PendiksporPendikspor
4x2
Karacabey BelediyesporKaracabey Belediyespor
Finalizada
Tarsus İdman YurduTarsus İdman Yurdu
0x1
PazarsporPazarspor
Finalizada
Afjet AfyonsporAfjet Afyonspor
7x0
KahramanmaraşsporKahramanmaraşspor
Finalizada
Ergene VelimeşesporErgene Velimeşespor
1x2
TurgutlusporTurgutluspor
Finalizada
Niğde AnadoluNiğde Anadolu
1x2
Bayburt İÖİBayburt İÖİ
Finalizada
SomasporSomaspor
2x0
Van BBVan BB
Finalizada
Hekimoğlu TrabzonHekimoğlu Trabzon
1x1
Yeni ÇorumsporYeni Çorumspor
Finalizada
AnkarasporAnkaraspor
1x0
BB BodrumsporBB Bodrumspor
Finalizada
Adıyaman 1954Adıyaman 1954
3x1
Sivas BelediyesporSivas Belediyespor
Finalizada
İnegölsporİnegölspor
1x0
SarıyerSarıyer
Finalizada
SakaryasporSakaryaspor
3x0
Etimesgut BelediyesporEtimesgut Belediyespor
Finalizada
Anadolu SelçuksporAnadolu Selçukspor
x
Kastamonuspor 1966Kastamonuspor 1966
Cancelada

Turquia - TFF 1. Lig

İstanbulsporİstanbulspor
1x1
DenizlisporDenizlispor
Finalizada
KocaelisporKocaelispor
1x2
Menemen BelediyesporMenemen Belediyespor
Finalizada
BolusporBoluspor
3x1
EyüpsporEyüpspor
Finalizada
SamsunsporSamsunspor
1x0
AdanasporAdanaspor
Finalizada

Turquia - Super Lig

AntalyasporAntalyaspor
3x0
AlanyasporAlanyaspor
Finalizada
RizesporRizespor
1x0
KayserisporKayserispor
Finalizada
BesiktasBesiktas
0x4
GiresunsporGiresunspor
Finalizada

Rússia - Youth Championship

Zenit U19Zenit U19
11x1
UOR №5 U20UOR №5 U20
Finalizada

Chipre - 1. Division

ArisAris
0x0
PafosPafos
Finalizada
PAEEKPAEEK
1x2
DoxaDoxa
Finalizada

Dinamarca - Viasat Divisionen

HvidovreHvidovre
5x1
FC FredericiaFC Fredericia
Finalizada
Vendsyssel FFVendsyssel FF
2x0
Fremad AmagerFremad Amager
Finalizada

Polônia - I Liga

Chrobry GłogówChrobry Głogów
1x0
Arka GdyniaArka Gdynia
Finalizada
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
5x2
Korona KielceKorona Kielce
Finalizada

Bulgária - A PFG

Pirin BlagoevgradPirin Blagoevgrad
2x3
Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
Finalizada
Arda KardzhaliArda Kardzhali
0x0
Levski SofiaLevski Sofia
Finalizada

Bélgica - 2e Klasse

Lommel UnitedLommel United
0x1
KVC WesterloKVC Westerlo
Finalizada

Luxemburgo - National Division

RM Hamm BenficaRM Hamm Benfica
0x9
Progres NiederkornProgres Niederkorn
Finalizada

México - Liga MX

Club AmericaClub America
1x3
U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
Finalizada

Áustria - Erste Liga

FC LieferingFC Liefering
3x2
SV KapfenbergSV Kapfenberg
Finalizada
DornbirnDornbirn
2x2
FC BW LinzFC BW Linz
Finalizada
Rapid Wien IIRapid Wien II
0x1
SKN ST. PoltenSKN ST. Polten
Finalizada

Áustria - Tipp3 Bundesliga

SCR AltachSCR Altach
0x3
WSG WattensWSG Wattens
Finalizada
Austria KlagenfurtAustria Klagenfurt
2x1
Red Bull SalzburgRed Bull Salzburg
Finalizada
Admira WackerAdmira Wacker
0x1
Wolfsberger ACWolfsberger AC
Finalizada

Polônia - Ekstraklasa

Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1x2
Gornik ZabrzeGornik Zabrze
Finalizada
Slask WroclawSlask Wroclaw
2x1
Stal MielecStal Mielec
Finalizada
Pogon SzczecinPogon Szczecin
5x1
Lechia GdanskLechia Gdansk
Finalizada
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
4x0
Zaglebie LubinZaglebie Lubin
Finalizada

República Tcheca - FNL

ChrudimChrudim
x
VlašimVlašim
Adiada
Dukla PrahaDukla Praha
0x0
TřinecTřinec
Finalizada
TáborskoTáborsko
2x3
PříbramPříbram
Finalizada
ProstějovProstějov
x
Sparta Praha IISparta Praha II
Adiada
OpavaOpava
x
Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
Adiada
LíšeňLíšeň
x
VyškovVyškov
Adiada

Hungria - NB I

Kisvarda FCKisvarda FC
5x0
MTK BudapestMTK Budapest
Finalizada
Videoton FCVideoton FC
3x2
Gyirmot SEGyirmot SE
Finalizada
Budapest HonvedBudapest Honved
1x2
UjpestUjpest
Finalizada

Rússia - Football National League

TOM TomskTOM Tomsk
1x1
FK NeftekhimikFK Neftekhimik
Finalizada
EniseyEnisey
3x1
Ska-khabarovskSka-khabarovsk
Finalizada
Spartak Moscow 2Spartak Moscow 2
2x1
TekstilshchikTekstilshchik
Finalizada
AkronAkron
0x3
OrenburgOrenburg
Finalizada
Rotor VolgogradRotor Volgograd
1x2
Fakel VoronezhFakel Voronezh
Finalizada
Torpedo MoskvaTorpedo Moskva
1x0
Volgar AstrakhanVolgar Astrakhan
Finalizada
UrozhayUrozhay
0x2
DolgoprudnyDolgoprudny
Finalizada
Alaniya VladikavkazAlaniya Vladikavkaz
2x1
VelesVeles
Finalizada
Krasnodar 2Krasnodar 2
1x0
Metallurg LipetskMetallurg Lipetsk
Finalizada
BaltikaBaltika
0x0
KAMAZKAMAZ
Finalizada

Rússia - Premier League

UralUral
1x1
PFC SochiPFC Sochi
Finalizada
Akhmat GroznyAkhmat Grozny
2x0
FC RostovFC Rostov
Finalizada
KhimkiKhimki
3x3
KrasnodarKrasnodar
Finalizada

Bélgica - Jupiler Pro League

Seraing UnitedSeraing United
2x0
St. TruidenSt. Truiden
Finalizada
Cercle BruggeCercle Brugge
3x1
KV MechelenKV Mechelen
Finalizada
AS EupenAS Eupen
2x2
KortrijkKortrijk
Finalizada
CharleroiCharleroi
1x3
AnderlechtAnderlecht
Finalizada

Chile - Segunda División

San Antonio UnidoSan Antonio Unido
4x3
Lautaro de BuinLautaro de Buin
Finalizada

Venezuela - Primera Division

Aragua FCAragua FC
1x0
CD Hermanos ColmenarezCD Hermanos Colmenarez
Finalizada
Portuguesa FCPortuguesa FC
x
Atletico VenezuelaAtletico Venezuela
Cancelada
Metropolitanos FCMetropolitanos FC
1x2
Puerto CabelloPuerto Cabello
Finalizada

Bielo-Rússia - 1. Division

ArsenalArsenal
0x0
VolnaVolna
Finalizada
Shakhtyor PetrikovShakhtyor Petrikov
2x3
NFK MinskNFK Minsk
Finalizada
Lokomotiv GomelLokomotiv Gomel
2x1
SlonimSlonim
Finalizada
OrshaOrsha
1x2
FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev
Finalizada
LidaLida
3x2
NaftanNaftan
Finalizada
BaranovichiBaranovichi
3x2
BelshinaBelshina
Finalizada

Bolívia - Primera División

Always ReadyAlways Ready
6x1
GuabiráGuabirá
Finalizada
Atlético PalmaflorAtlético Palmaflor
3x0
BloomingBlooming
Finalizada
Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
2x1
Santa CruzSanta Cruz
Finalizada

China - League One

Nantong ZhiyunNantong Zhiyun
4x0
Shenyang UrbanShenyang Urban
Finalizada
Shaanxi Changan AthleticShaanxi Changan Athletic
3x0
Suzhou DongwuSuzhou Dongwu
Finalizada
Sichuan JiuniuSichuan Jiuniu
1x1
Beijing BaxyBeijing Baxy
Finalizada

Equador - Serie A

EmelecEmelec
4x0
Manta FCManta FC
Finalizada
Guayaquil City FCGuayaquil City FC
1x0
AucasAucas
Finalizada
Delfin SCDelfin SC
3x0
Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
Finalizada
CD OlmedoCD Olmedo
0x2
Orense SCOrense SC
Finalizada
Deportivo CuencaDeportivo Cuenca
1x1
Independiente del ValleIndependiente del Valle
Finalizada

Colômbia - Primera B

CortuluaCortulua
1x0
ChicoChico
Finalizada

Colômbia - Primera A

Deportivo CaliDeportivo Cali
2x1
Deportivo PereiraDeportivo Pereira
Finalizada
Atletico NacionalAtletico Nacional
1x1
JuniorJunior
Finalizada

Benin - Championnat National

DamissaDamissa
x
CavaliersCavaliers
15:00
Réal SportRéal Sport
x
Dynamo UnacobDynamo Unacob
15:00
RequinsRequins
x
AS CotonouAS Cotonou
15:00
EternelEternel
x
UPI-ONMUPI-ONM
15:00
AyemaAyema
x
JACJAC
15:00
DragonsDragons
x
ASVOASVO
15:00
Dynamo AbomeyDynamo Abomey
x
HodioHodio
15:00
SoleilSoleil
x
EnergieEnergie
15:00

Botswana - Premier League

Gilport LionsGilport Lions
x
BDF XIBDF XI
13:30
GalaxyGalaxy
x
BR HighlandersBR Highlanders
14:00
Prisons XIPrisons XI
x
Sua FlamingoesSua Flamingoes
14:00
Police XIPolice XI
x
Township RollersTownship Rollers
14:00
Gaborone UnitedGaborone United
x
NotwaneNotwane
18:45

Gâmbia - GFA League

GAMTELGAMTEL
0x1
Waa Banjul FootballWaa Banjul Football
Finalizada
Team RhinoTeam Rhino
0x0
WallidanWallidan
Finalizada
BanjulBanjul
1x2
Elite UnitedElite United
Finalizada

Guadalupe - Division d'Honneur

Stade LamentinoisStade Lamentinois
x
Amical ClubAmical Club
Adiada
Jeunesse EvolutionJeunesse Evolution
x
ArsenalArsenal
Adiada
Red StarRed Star
x
La GauloiseLa Gauloise
Adiada
USR Sainte-RoseUSR Sainte-Rose
x
MoulienMoulien
Adiada
Club AmicalClub Amical
x
Siroco Les AbymesSiroco Les Abymes
Adiada
Racing ClubRacing Club
x
USBMUSBM
Adiada

Argentina - Primera Division

Talleres CordobaTalleres Cordoba
2x0
AldosiviAldosivi
Finalizada
PatronatoPatronato
0x3
Godoy CruzGodoy Cruz
Finalizada
Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.
1x0
Velez SarsfieldVelez Sarsfield
Finalizada

Norway - OBOS-ligaen

BryneBryne
0x2
StrommenStrommen
Finalizada
FredrikstadFredrikstad
3x1
RanheimRanheim
Finalizada
GrorudGrorud
1x2
Ham-KamHam-Kam
Finalizada
KFUM OsloKFUM Oslo
4x1
jervjerv
Finalizada
RaufossRaufoss
1x1
AsaneAsane
Finalizada
StartStart
2x2
Sandnes ULFSandnes ULF
Finalizada
Stjørdals-BlinkStjørdals-Blink
1x0
AalesundAalesund
Finalizada
Ull/KisaUll/Kisa
2x1
SogndalSogndal
Finalizada

Costa do Marfim - Ligue 1

Sporting GagnoaSporting Gagnoa
0x1
AFADAFAD
Finalizada

Japão - J. League Div.1

Consadole SapporoConsadole Sapporo
3x1
Kashiwa ReysolKashiwa Reysol
Finalizada
KashimaKashima
1x0
Sagan TosuSagan Tosu
Finalizada
UrawaUrawa
0x1
Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
Finalizada
Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
4x1
Gamba OsakaGamba Osaka
Finalizada
Shonan BellmareShonan Bellmare
0x1
Tokushima VortisTokushima Vortis
Finalizada
Cerezo OsakaCerezo Osaka
2x1
Nagoya GrampusNagoya Grampus
Finalizada
Vissel KobeVissel Kobe
0x2
Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos
Finalizada
Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
1x2
FC TokyoFC Tokyo
Finalizada
Avispa FukuokaAvispa Fukuoka
2x2
Vegalta SendaiVegalta Sendai
Finalizada
Oita TrinitaOita Trinita
2x0
Yokohama FCYokohama FC
Finalizada

Japão - Japan Football League

Suzuka UnlimitedSuzuka Unlimited
1x4
IwakiIwaki
Finalizada
OsakaOsaka
0x1
Maruyasu OkazakiMaruyasu Okazaki
Finalizada
Biwako ShigaBiwako Shiga
3x1
Reinmeer AomoriReinmeer Aomori
Finalizada
Tokyo Musashino CityTokyo Musashino City
0x3
HondaHonda
Finalizada
TIAMO HirakataTIAMO Hirakata
6x1
Sony SendaiSony Sendai
Finalizada

Kuwait - Premier League

Al SalmiyahAl Salmiyah
2x0
Al ShababAl Shabab
Finalizada
Al QadsiaAl Qadsia
1x0
Al ArabiAl Arabi
Finalizada

Mali - Première Division

USC KitaUSC Kita
x
USFAS BamakoUSFAS Bamako
15:45
ASKOASKO
x
DuguwolofilaDuguwolofila
16:00
Réal BamakoRéal Bamako
x
Douannes de SikassoDouannes de Sikasso
17:15
Onze CréateursOnze Créateurs
x
Black StarsBlack Stars
20:15

Panamá - Liga Panameña de Fútbol

VeraguasVeraguas
1x1
HerreraHerrera
Finalizada

Senegal - Ligue 1

DSCDSC
1x1
PikinePikine
Finalizada
TeunguethTeungueth
0x0
DiambarsDiambars
Finalizada
JaraafJaraaf
2x0
La LinguèreLa Linguère
Finalizada
Mbour Petite CôteMbour Petite Côte
0x0
Casa SportCasa Sport
Finalizada

Coreia do Sul - K-League Classic

Jeju United FCJeju United FC
1x0
Suwon City FCSuwon City FC
Finalizada
Seongnam FCSeongnam FC
1x0
Gwangju FCGwangju FC
Finalizada

Suécia - Superettan

AFC EskilstunaAFC Eskilstuna
1x0
Landskrona BoISLandskrona BoIS
Finalizada
falkenbergs FFfalkenbergs FF
1x2
IK brageIK brage
Finalizada
GaisGais
2x1
GIF SundsvallGIF Sundsvall
Finalizada
HelsingborgHelsingborg
2x2
Vasteras SK FKVasteras SK FK
Finalizada
trelleborgs FFtrelleborgs FF
1x3
Jonkopings SodraJonkopings Sodra
Finalizada
VasalundVasalund
1x2
Orgryte ISOrgryte IS
Finalizada
IFK VarnamoIFK Varnamo
1x2
Norrby IFNorrby IF
Finalizada
Osters IFOsters IF
2x1
AkropolisAkropolis
Finalizada

Suécia - Division 2 - Norra Svealand

Gamla UpsalaGamla Upsala
4x2
EnköpingEnköping
Finalizada
LidingöLidingö
0x2
Sandvikens AIKSandvikens AIK
Finalizada
EnskedeEnskede
3x1
KarlbergKarlberg
Finalizada
Stockholm InternazionaleStockholm Internazionale
4x1
KungsängenKungsängen
Finalizada
ArlandaArlanda
0x5
SkiljeboSkiljebo
Finalizada
JärfällaJärfälla
0x0
KvarnsvedenKvarnsveden
Finalizada
GuteGute
1x3
StocksundStocksund
Finalizada

Suécia - Division 2 - Norrland

YtterhogdalYtterhogdal
1x3
SkellefteåSkellefteå
Finalizada
Friska ViljorFriska Viljor
1x1
FrösöFrösö
Finalizada
Team ThorenTeam Thoren
2x0
StödeStöde
Finalizada
SandviksSandviks
0x2
BodenBoden
Finalizada

Suécia - Division 2 - Östra Götaland

Hässleholms IFHässleholms IF
1x0
SölvesborgSölvesborg
Finalizada
KristianstadKristianstad
0x1
AsarumAsarum
Finalizada
RäppeRäppe
2x1
NosabyNosaby
Finalizada
EslovEslov
10x0
Prespa BirlikPrespa Birlik
Finalizada
KarlshamnKarlshamn
3x0
RosengårdRosengård
Finalizada
KarlskronaKarlskrona
3x2
OlympicOlympic
Finalizada
BalkanBalkan
0x3
IFK HässleholmIFK Hässleholm
Finalizada

Chile - Primera Division

CobresalCobresal
0x0
Universidad de ChileUniversidad de Chile
Finalizada
O'HigginsO'Higgins
0x0
AntofagastaAntofagasta
Finalizada
D. MelipillaD. Melipilla
1x0
Everton de VinaEverton de Vina
Finalizada

Argentina - Primera B Metropolitana

Deportivo ArmenioDeportivo Armenio
0x0
Talleres RemediosTalleres Remedios
Finalizada
San MiguelSan Miguel
0x3
ComunicacionesComunicaciones
Finalizada
Los AndesLos Andes
1x0
ColegialesColegiales
Finalizada
JJ UrquizaJJ Urquiza
1x1
SacachispasSacachispas
Finalizada

Argentina - Primera B Nacional

QuilmesQuilmes
1x1
Deportivo MoronDeportivo Moron
Finalizada

Bielo-Rússia - Reserve League

FK Ruh Brest Res.FK Ruh Brest Res.
4x1
Dinamo Brest Res.Dinamo Brest Res.
Finalizada
Shakhtyor Res.Shakhtyor Res.
5x2
Gomel Res.Gomel Res.
Finalizada
Smorgon Res.Smorgon Res.
3x3
Minsk Res.Minsk Res.
Finalizada
BATE Res.BATE Res.
3x1
Vitebsk Res.Vitebsk Res.
Finalizada
Slavia Res.Slavia Res.
0x4
Dinamo Minsk Res.Dinamo Minsk Res.
Finalizada
Isloch Res.Isloch Res.
1x1
Energetyk-BGU Res.Energetyk-BGU Res.
Finalizada
Neman Grodno Res.Neman Grodno Res.
4x1
Torpedo Zhodino Res.Torpedo Zhodino Res.
Finalizada

Camboja - C-League

Angkor TigerAngkor Tiger
x
Soltilo AngkorSoltilo Angkor
Adiada
Asia Euro UnitedAsia Euro United
x
Phnom Penh CrownPhnom Penh Crown
Adiada
Boeung KetBoeung Ket
x
Electricite du CambodgeElectricite du Cambodge
Adiada
NagaWorldNagaWorld
x
Prey VengPrey Veng
Adiada
National DefenseNational Defense
x
Svay RiengSvay Rieng
Adiada
VisakhaVisakha
x
Kirivong Sok Sen CheyKirivong Sok Sen Chey
Adiada

Norway - Eliteserien

LillestromLillestrom
4x1
StromsgodsetStromsgodset
Finalizada
ODD BallklubbODD Ballklubb
1x2
ValerengaValerenga
Finalizada
BrannBrann
x
Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF
Cancelada
LillestromLillestrom
x
Bodo/GlimtBodo/Glimt
Cancelada
MoldeMolde
x
ValerengaValerenga
Cancelada
ODD BallklubbODD Ballklubb
x
MjondalenMjondalen
Cancelada
SandefjordSandefjord
x
Kristiansund BKKristiansund BK
Cancelada
StromsgodsetStromsgodset
x
HaugesundHaugesund
Cancelada
VikingViking
x
RosenborgRosenborg
Cancelada

Bielo-Rússia - Vysshaya Liga

SputnikSputnik
x
FC SlutskFC Slutsk
Cancelada

Bósnia - Premijer Liga

LeotarLeotar
1x3
VeležVelež
Finalizada
ZrinjskiZrinjski
3x1
PosušjePosušje
Finalizada
Sloboda TuzlaSloboda Tuzla
1x1
Zeljeznicar SarajevoZeljeznicar Sarajevo
Finalizada

Bulgária - B PFG

Spartak VarnaSpartak Varna
2x1
MontanaMontana
Finalizada
Strumska SlavaStrumska Slava
2x0
MarekMarek
Finalizada
CSKA 1948 Sofia IICSKA 1948 Sofia II
2x1
Sportist SvogeSportist Svoge
Finalizada
Maritsa PlovdivMaritsa Plovdiv
1x2
Botev Plovdiv IIBotev Plovdiv II
Finalizada
LitexLitex
1x0
SozopolSozopol
Finalizada
Levski LomLevski Lom
0x1
FK Minyor PernikFK Minyor Pernik
Finalizada
Ludogorets IILudogorets II
4x0
Yantra 2019Yantra 2019
Finalizada
Hebar 1918Hebar 1918
2x0
Septemvri SimitliSeptemvri Simitli
Finalizada

Burundi - Ligue A

Bujumbura CityBujumbura City
0x2
Le Messager NgoziLe Messager Ngozi
Finalizada
Top JuniorTop Junior
1x0
MusongatiMusongati
Finalizada
Olympic StarOlympic Star
2x2
Royal de MuramvyaRoyal de Muramvya
Finalizada
Les CrocosLes Crocos
0x0
Flambeau du CentreFlambeau du Centre
Finalizada
Vital'OVital'O
x
Top JuniorTop Junior
Adiada
MusongatiMusongati
x
Bujumbura CityBujumbura City
Adiada
Aigle NoirAigle Noir
x
Olympic StarOlympic Star
Adiada
Kayanza UnitedKayanza United
x
Flambeau de l'EstFlambeau de l'Est
Adiada
RukinzoRukinzo
1x1
Kayanza UnitedKayanza United
Finalizada

Costa-Rica - Primera Division

San CarlosSan Carlos
1x3
Municipal GreciaMunicipal Grecia
Finalizada

Croácia - Prva HNL

Hrvatski DragovoljacHrvatski Dragovoljac
0x1
HNK GoricaHNK Gorica
Finalizada
NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
1x2
HNK RijekaHNK Rijeka
Finalizada

Croácia - Druga HNL

Orijent 1919Orijent 1919
3x2
Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci
Finalizada
DugopoljeDugopolje
0x0
NK VarazdinNK Varazdin
Finalizada
Dubrava ZagrebDubrava Zagreb
1x0
OpatijaOpatija
Finalizada
HNK CibaliaHNK Cibalia
5x3
SolinSolin
Finalizada
KustosijaKustosija
1x0
Bsk Bijelo BrdoBsk Bijelo Brdo
Finalizada
NK Osijek IINK Osijek II
0x0
JarunJarun
Finalizada

República Tcheca - Czech Liga

České BudějoviceČeské Budějovice
3x2
SlováckoSlovácko
Finalizada
PardubicePardubice
1x5
Sigma OlomoucSigma Olomouc
Finalizada
ZlinZlin
2x2
Baník OstravaBaník Ostrava
Finalizada
PlzenPlzen
6x0
Bohemians 1905Bohemians 1905
Finalizada

El-Salvador - Primera Division

Platense FCPlatense FC
0x1
Municipal LimeñoMunicipal Limeño
Finalizada
AlianzaAlianza
2x0
JocoroJocoro
Finalizada
FirpoFirpo
1x0
ÁguilaÁguila
Finalizada
Once MunicipalOnce Municipal
4x3
Santa TeclaSanta Tecla
Finalizada
FASFAS
2x2
Atlético MarteAtlético Marte
Finalizada
ChalatenangoChalatenango
1x0
Isidro MetapánIsidro Metapán
Finalizada

Estônia - Meistriliiga

TulevikTulevik
x
LegionLegion
11:00
KuressaareKuressaare
x
FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn
11:00
LegionLegion
2x2
Kalju NommeKalju Nomme
Finalizada
Trans NarvaTrans Narva
x
PaidePaide
14:00

Aruba - Division di Honor

La FamaLa Fama
x
NacionalNacional
22:30
DakotaDakota
3x1
River PlateRiver Plate
Finalizada

Austrália - A-League

Wellington PhoenixWellington Phoenix
2x1
Central Coast MarinersCentral Coast Mariners
Finalizada
Adelaide UnitedAdelaide United
2x2
Melbourne CityMelbourne City
Finalizada
SydneySydney
0x1
MacarthurMacarthur
Finalizada

Burquina- Faso - 1ere Division

MajesticMajestic
x
ASEC-KASEC-K
15:30
RoyalRoyal
x
ASKASK
15:30
SalitasSalitas
x
Etoile FilanteEtoile Filante
17:45

Quênia - Premier League

SofapakaSofapaka
x
HomeboyzHomeboyz
Adiada
TuskerTusker
x
GOR MahiaGOR Mahia
Adiada
Mathare UnitedMathare United
x
Vihiga BulletsVihiga Bullets
Adiada
Nzoia SugarNzoia Sugar
x
BandariBandari
Adiada
Nairobi City StarsNairobi City Stars
x
Ulinzi StarsUlinzi Stars
Adiada

México - Liga Premier Serie A

Cimarrones de Sonora IICimarrones de Sonora II
5x1
UA ZacatecasUA Zacatecas
Finalizada
Tritons VallartaTritons Vallarta
0x3
CorasCoras
Finalizada
Inter de QuerétaroInter de Querétaro
3x0
Deportivo DonguDeportivo Dongu
Finalizada
EscorpionesEscorpiones
0x5
Inter Playa del CarmenInter Playa del Carmen
Finalizada
MazorquerosMazorqueros
3x0
TecosTecos
Finalizada
Catedráticos EliteCatedráticos Elite
3x2
Leones NegrosLeones Negros
Finalizada
LeviatánLeviatán
1x4
Lobos ULMXLobos ULMX
Finalizada
Atlético SaltilloAtlético Saltillo
4x2
Mineros de FresnilloMineros de Fresnillo
Finalizada
Gavilanes FC MatamorosGavilanes FC Matamoros
3x1
ColimaColima
Finalizada
Sporting CanamySporting Canamy
0x3
YalmakanYalmakan
Finalizada

Albânia - 2nd Division - Group A

GramshiGramshi
x
Iliria Fushë-KrujëIliria Fushë-Krujë
12:30
OrikuOriku
x
Veleçiku KoplikVeleçiku Koplik
12:30
Luzi 2008Luzi 2008
x
Internacional TiranaInternacional Tirana
12:30
ElbasaniElbasani
x
MurlaniMurlani
12:30
BulqizaBulqiza
x
Ada VelipojëAda Velipojë
13:30

Albânia - 2nd Division - Group B

Gramozi ErsekëGramozi Ersekë
x
Sopoti LibrazhdSopoti Librazhd
12:30

Andorra - 2a Divisió

Atlètic AmèricaAtlètic Amèrica
x
ExtremenyaExtremenya
19:30
Penya EncarnadaPenya Encarnada
x
Ranger'sRanger's
19:30

Angola - Girabola

Recreativo do LiboloRecreativo do Libolo
1x1
CD Lunda-SulCD Lunda-Sul
Finalizada
Onze BravosOnze Bravos
0x0
Cuando CubangoCuando Cubango
Finalizada
Sagrada EsperançaSagrada Esperança
1x0
Académica do LobitoAcadémica do Lobito
Finalizada
Sporting de CabindaSporting de Cabinda
x
Sporting de BenguelaSporting de Benguela
Adiada
KabuscorpKabuscorp
2x2
1º de Agosto1º de Agosto
Finalizada

Belize - Premier League

Garden CityGarden City
x
San Pedro PiratesSan Pedro Pirates
22:00

Bermuda - Premier League

St. George's ColtsSt. George's Colts
x
Robin HoodRobin Hood
19:00

Chipre - 2. Division

Alki OrokliniAlki Oroklini
3x0
OnisilosOnisilos
Finalizada
Omonia AradippouOmonia Aradippou
0x1
ASIL LysiASIL Lysi
Finalizada
XylotympouXylotympou
2x3
ErmisErmis
Finalizada
OthellosOthellos
1x4
Nea SalamisNea Salamis
Finalizada

Chipre - 3. Division

HalkanorasHalkanoras
x
OrmideiaOrmideia
12:30
Iraklis YerolakkouIraklis Yerolakkou
x
PeyiaPeyia
12:30
APEPAPEP
x
Ethnikos AssiasEthnikos Assias
12:30
MEAP NisouMEAP Nisou
x
Omonia PsevdaOmonia Psevda
12:30
Digenis YpsonasDigenis Ypsonas
x
Kouris ErimiKouris Erimi
12:30
EN THOI LakatamiaEN THOI Lakatamia
x
Elia LythrodontaElia Lythrodonta
12:30

Egito - Second League - Group A

Beni SuefBeni Suef
1x0
SohagSohag
Finalizada

Egito - Premier League

El Sharqia DokhanEl Sharqia Dokhan
0x2
El Gouna FCEl Gouna FC
Finalizada

Eswatini - Premier League

Moneni PiratesMoneni Pirates
x
Milling HotspursMilling Hotspurs
10:30
Mbabane SwallowsMbabane Swallows
2x0
TambutiTambuti
Finalizada
Tambankulu CalliesTambankulu Callies
x
Green MambaGreen Mamba
12:30
DenverDenver
1x3
HighlandersHighlanders
Finalizada
Manzini WanderersManzini Wanderers
x
Malanti ChiefsMalanti Chiefs
13:00

Gana - Premier League

WAFAWAFA
1x0
Great OlympicsGreat Olympics
Finalizada

Grécia - Super League 2

PanserraikosPanserraikos
1x0
Apollon Larissa FCApollon Larissa FC
Finalizada
Panathinaikos IIPanathinaikos II
2x2
AE KaraiskakisAE Karaiskakis
Finalizada
KalamataKalamata
2x0
ErgotelisErgotelis
Finalizada

Grécia - Gamma Ethniki - Group 6

Aittitos SpatonAittitos Spaton
0x1
ProodeftikiProodeftiki
Finalizada

Grécia - Gamma Ethniki - Group 2

Makedonikos NeapolisMakedonikos Neapolis
2x0
EdessaikosEdessaikos
Finalizada

Guiné - Ligue 1

CO CoyahCO Coyah
1x0
SéquenceSéquence
Finalizada
Flamme OlympiqueFlamme Olympique
1x2
SatelliteSatellite
Finalizada
MiloMilo
1x0
HafiaHafia
Finalizada

Índia - Indian Super League

East BengalEast Bengal
0x3
ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan
Finalizada
Mumbai CityMumbai City
1x3
HyderabadHyderabad
Finalizada

Índia - Santosh Trophy

Himachal PradeshHimachal Pradesh
2x3
J & KJ & K
Finalizada
Andhra PradeshAndhra Pradesh
0x1
TamilnaduTamilnadu
Finalizada
ServicesServices
2x0
Uttar PradeshUttar Pradesh
Finalizada
KarnatakaKarnataka
2x0
TelanganaTelangana
Finalizada

Iraque - Iraqi League

NewrozNewroz
1x1
Al Minaa BasraAl Minaa Basra
Finalizada
Naft MaysanNaft Maysan
0x1
BaghdadBaghdad
Finalizada
Naft Al-JanoobNaft Al-Janoob
0x0
ZakhoZakho
Finalizada

Ruanda - National Soccer League

Kiyovu SportsKiyovu Sports
1x0
MusanzeMusanze
Finalizada
Gasogi UnitedGasogi United
x
APRAPR
Adiada
Rayon SportsRayon Sports
1x0
Etoile de l'EstEtoile de l'Est
Finalizada
AS KigaliAS Kigali
2x2
PolicePolice
Finalizada

San-Marino - Campionato

FaetanoFaetano
0x0
La FioritaLa Fiorita
Finalizada
PennarossaPennarossa
1x1
MurataMurata
Finalizada
FolgoreFolgore
2x4
Tre PenneTre Penne
Finalizada
CailungoCailungo